Comunitatea Oana2.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunitatea Oana2.malware-site.www

Bine ai venit in comunitatea serverului oana2.malware-site.www
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 reclamatie re^spawn

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cosma
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/12/2008

reclamatie re^spawn Empty
MesajSubiect: reclamatie re^spawn   reclamatie re^spawn Icon_minitimeJoi Dec 18, 2008 1:23 pm

sal all
scz k aceasta nu este o reclamatie pt un admin...ci pt un jucator..insa in alta parte nu am stiut unde sa fac
este vb d re^spawn sau ma rog km so numi

d fiecare data knd intra p sv si ii dau clasa (si nu sufar), incepe sami zica k is codat(asta nu e asa d grav),sa ma injure...ma face in toate felurile...imi pare rau k nu mai am consola k am iesit k bou din cs din greseala sa va arat...

c credeti k as putea eu face in situatia asta,sa u c credeti k ati putea voi sa faceti? scratch
Sus In jos
Just4Fun
Server Admin
Server Admin
Just4Fun


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 28/11/2008

reclamatie re^spawn Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie re^spawn   reclamatie re^spawn Icon_minitimeJoi Dec 18, 2008 3:57 pm

ba cosma daca joci asa de bine normal ca zice lasal in pace si nui comenta ca o sa iasa el numa nul injura si eu am fost martor cand o fost injurat
Sus In jos
alex4ares
Server Admin
Server Admin
alex4ares


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 31
Data de inscriere : 01/12/2008

reclamatie re^spawn Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie re^spawn   reclamatie re^spawn Icon_minitimeDum Dec 21, 2008 11:17 pm

io zic asa ... nu cred ceea ce spui cosma... deoarece il stiu pe |re|spawn ... si nu reactioneaza astfel.. in fine ... nu are nimic data viitoare vino cu dovada si va fi avertizat cu un ban 100 de minute..Smile
Sus In jos
PoRtoCaLa
Forum Admin
Forum Admin
PoRtoCaLa


Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 23/11/2008

reclamatie re^spawn Empty
MesajSubiect: Re:   reclamatie re^spawn Icon_minitimeLun Dec 22, 2008 10:37 am

Ares vad ca ai ceva cu Cosma ..... Neutral Ce rost avea sai faca reclamatie lu spawn ala ... ??? deci a facuto cu un motiv .. si mai ales uitate la
just4fun ca si el a fost martor Wink Neutral ........ pacat ca nu mai sunt admin ...... ca musca din ban pe viatza ... ca mam saturat Smile .... sa se ia de baietasu ala Neutral
Sus In jos
alex4ares
Server Admin
Server Admin
alex4ares


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 31
Data de inscriere : 01/12/2008

reclamatie re^spawn Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie re^spawn   reclamatie re^spawn Icon_minitimeLun Dec 22, 2008 12:33 pm

mah nu e vb ca am ceva cu el... sincer nu am .... dar face degeaba reclamatia.... si de-asta m-am exprimat asa ...Smile
Sus In jos
Cosma
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/12/2008

reclamatie re^spawn Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie re^spawn   reclamatie re^spawn Icon_minitimeLun Dec 22, 2008 6:50 pm

ba alex p tn dak tear injura cnv zii d zii,runda d runda,harta d harta...p motiv k ai coade knd defapt nu e asa iai da ban 100%..eu nu pot deci tre sa pun capat intrun fel l chestia asta...nu mi s pare corect sa incep si eu p sv sal injur...si asa in continuu k 2 ciobani..

pt asta e fc forumu Idea Exclamation Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie re^spawn Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie re^spawn   reclamatie re^spawn Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie re^spawn
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie
» mdea deci imi fac singur reclamatie ;))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea Oana2.malware-site.www :: Serverul Oana2.malware-site.www :: Reclamatii Adminii-
Mergi direct la: