Comunitatea Oana2.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunitatea Oana2.malware-site.www

Bine ai venit in comunitatea serverului oana2.malware-site.www
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 suferinta admini

In jos 
+2
PusTuLiCa
Cosma
6 participanți
AutorMesaj
Cosma
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/12/2008

suferinta admini Empty
MesajSubiect: suferinta admini   suferinta admini Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 9:57 pm

eram p harta d2 long....si ares a zis k e fara groapa..din cate stiu eu nu ai voie sa interzici asa cv numai dak ai un admin mare...ma rog...asta e km putin important

p awp_map2 acelasi ares zice l un moment dat: fara arme si fara groapa....killer kre cik e un amic deal lui lua arme in prostie si tragea ,omora,etc...iar eu knd am luat arma, just4fun imi da slp in continuu ca cik dc iau eu arme? scratch
...knd vroiam sa ies din groapa dak il vedeam p unu si il impuscam d alo..slay ori slap Shocked

eu k just4fun nu am nimik..kiar mi s parea d treaba...dar sufera k adminu lui ceva de....

fratilor dak o so tinem tot asa in figuri deastea...e grav
Sus In jos
PusTuLiCa
Moderator
Moderator
PusTuLiCa


Numarul mesajelor : 77
Varsta : 31
Location : FoCsAnGeLe$
Data de inscriere : 23/11/2008

suferinta admini Empty
MesajSubiect: Re: suferinta admini   suferinta admini Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 10:49 pm

cosma aq jtii kre e faza...garrone nu se uita la cn da admin;)..de ex just4fun sia luat lumea in cap urat de tot..si ares la fel..comnteaza aman2...propun suspendare 2 sapt adminul la aman2...si cosma numai eu sau ownerii avem voie sa interzicem groapa,rushu etc...eu am GOD si deaia...ares si just4fun au moderator pe srv...deci GOD si OWNERII au voie..restu NU...deci mai zic odata...PROPUN suspendarea adminelor 2 sapt...MS..si cosma dak mai ai prbl nu ezita sa le zici pe forum sau sa ma contactezi:)(id txk_adryan)
Sus In jos
http://www.oana2.forumgratuit.ro
inT
Server Admin
Server Admin
inT


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 32
Location : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 04/12/2008

suferinta admini Empty
MesajSubiect: .............   suferinta admini Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 9:51 am

Pustiulica are dreptate:) unii incep sa sufere:)
Sus In jos
http://alex91.hi5.com
Cosma
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/12/2008

suferinta admini Empty
MesajSubiect: Re: suferinta admini   suferinta admini Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 11:08 am

ok pustiu..ms pr suport
Sus In jos
Just4Fun
Server Admin
Server Admin
Just4Fun


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 28/11/2008

suferinta admini Empty
MesajSubiect: Re: suferinta admini   suferinta admini Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 12:49 pm

pustiu putetzi sami suspendatzi adminu dar eu iam dat slap lu cosma pt ca era in groapa si statea acolo . putetzi sa imi suspendatzi adminu si o luna ca eu tot joc pe forum Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
Just4Fun
Server Admin
Server Admin
Just4Fun


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 28/11/2008

suferinta admini Empty
MesajSubiect: Re: suferinta admini   suferinta admini Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 12:50 pm

si inca ceva cosmi eu nu eu tam dat kick la injuratura aia ares o dat
Sus In jos
PoRtoCaLa
Forum Admin
Forum Admin
PoRtoCaLa


Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 23/11/2008

suferinta admini Empty
MesajSubiect: Re:   suferinta admini Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 1:51 pm

ba vati vazut cu admin si sunteti smekeri cand sunteti singurii admini pe sv ?? ce aveti voi ma cu baietasu asta Neutral ce va facut ...... il suspectati de cod faceti poze sau demo mai bn demo dar nu va mai loati de el (PUNCT) RESPECTATI regulamentul nu va faceti de cap pe sv cu toate regulile si stricturile voastre Neutral
app idem pustulica cu suspendarea dar nu 2 sapt .... doar una Wink poate va reveniti .... doar ati vazut ce a patit malaxor ..... nu se stie Wink //// ami place de Cosma ca a facut reclamatie pe forum nu ca alti spun pe sv .... ba vezi ca ala a facut aia ala a facut aia Neutral nu se face asa Wink
Sus In jos
Cosma
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 10/12/2008

suferinta admini Empty
MesajSubiect: Re: suferinta admini   suferinta admini Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 6:29 pm

fun mai citeste o data l pustiulica sa vezi c zice d orice resptrictie privind harta sau modu d a juca p ea...

ai cumva god si nu stiu eu scratch
Sus In jos
Just4Fun
Server Admin
Server Admin
Just4Fun


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 28/11/2008

suferinta admini Empty
MesajSubiect: Re: suferinta admini   suferinta admini Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 6:39 pm

cosma nu vreau sa nu mai fim prieteni dar recunoste cand eu am dat la vot snow ares mo dat close voting eu am vrut numa sa nu mai fie probleme de aia am dat vote snow nu pt alceva dar el o bagat aia eu nu am nimica garronee mo zis sa ascult ceilaltzi admini care or luat admin inaintea mea si itzi zic inca o data nu eu am facut regula cand am intrat eu era deja regula facut de ares eu nu am nici o implicatzie in asta ce sa facc ?? si admini putetzi sal intrebatzi pe ares daca am facut eu vro regula sau pe ceilalti care or fost de ex Killer daca as avea ss as puneo pe forum
Sus In jos
dG^LoLz0r
Forum Admin
Forum Admin
dG^LoLz0r


Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 23/11/2008

suferinta admini Empty
MesajSubiect: Re: suferinta admini   suferinta admini Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 8:32 pm

aici dau topic closed si Cosma sa luat reclamatia ta in considerare ....

#ToPic Closed
Sus In jos
https://oana2.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





suferinta admini Empty
MesajSubiect: Re: suferinta admini   suferinta admini Icon_minitime

Sus In jos
 
suferinta admini
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea Oana2.malware-site.www :: Serverul Oana2.malware-site.www :: Reclamatii Adminii-
Mergi direct la: