Comunitatea Oana2.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunitatea Oana2.malware-site.www

Bine ai venit in comunitatea serverului oana2.malware-site.www
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
dG^LoLz0r
Forum Admin
Forum Admin
dG^LoLz0r


Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 23/11/2008

ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Empty
MesajSubiect: ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa   ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 11:29 am

Ba ce plm faceti ma .........portocala a renuntat la moderator pentru pustulica si acuma are administrator....
Totusi cineva ar trebui sa ma intrebe si pe mne ce se da pe forum ca e al meu............
Da bne ma lasaati vil las voua si nu mai intru niciodata pe oana2 si pe forum ma gata o sa itzi dau parola de administrator ...garrone sau alin si gata ma n mai intru ce e aici fiecare primeste ce vrea fiecare face ce vrea ce kkt e asta....
Sus In jos
https://oana2.forumgratuit.ro
PusTuLiCa
Moderator
Moderator
PusTuLiCa


Numarul mesajelor : 77
Varsta : 31
Location : FoCsAnGeLe$
Data de inscriere : 23/11/2008

ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Empty
MesajSubiect: Re: ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa   ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 1:34 pm

nasol:(....la faza cu porto nu iam zis eu si la administrator nusj ce e nu ma bag
Sus In jos
http://www.oana2.forumgratuit.ro
PoRtoCaLa
Forum Admin
Forum Admin
PoRtoCaLa


Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 23/11/2008

ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Empty
MesajSubiect: Re:   ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 3:09 pm

Ba ..... vb frumos ca nu esti pe tarlaua m**ii :X ....... eu am renuntat la moderator pt pustulica Wink
Mi sa SPUS CA AM FACUT UN GEST FRUMOS SI MERIT ADMINISTRATOR dar acum ca ai facut gura si oftica`i la putere :X:X
Renunt si la asta Wink si o sa fac cerere la accese bineinteles ca nu cer ADMINISTRATOR Smile) macar co-moderator iar daca il primesc pe merit e bn
SI CU TIMPU O SA EVOLUEZ , si poate am sa capat ADMINISTRATOR ..... ///// ...... TOTUL se ReZoLva Cu MuLtA RaBdArE Si AtEnTiE


APP ,,,,,,,, erai la mn aks cand ai facut forumu Neutral ERAM LaNgA Tn .... ia incearca sati amintesti cn tea ajutat sa faci FORUMU :> :X:X


ACUM ati convine mai flacau ???? e Ok ???? oricum mie tot ami place de mn :X Arrow cheers --!!! SUCKER !!!--
Sus In jos
PusTuLiCa
Moderator
Moderator
PusTuLiCa


Numarul mesajelor : 77
Varsta : 31
Location : FoCsAnGeLe$
Data de inscriere : 23/11/2008

ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Empty
MesajSubiect: Re: ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa   ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Icon_minitimeLun Dec 15, 2008 10:51 pm

lol la faza cu crearea forumului are dreptate....dak nu va convine ma las de cs si de moderator si numai calc pe oana2 sau oana1...Wink
Sus In jos
http://www.oana2.forumgratuit.ro
PoRtoCaLa
Forum Admin
Forum Admin
PoRtoCaLa


Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 23/11/2008

ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Empty
MesajSubiect: Re:   ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Icon_minitimeMar Dec 16, 2008 2:02 pm

Ba ne certam ca niste tarani intre admini Neutral .......... am zis ca renunt la toate functiile pe forum .... am zis ce nu va convine ??
sa raman si fara admin ??? k renunt si la admin pe sv Wink io tot pe oana2 joc pana crede garronee ca merit sa ma propuna ca admin Wink
vreti asa ??? facem si asa Wink sa nu va mai aud gura aia Wink app lol forumu e a lui garronee el a avut ideea Wink doar ca lam facut nooi2 plm sau cum zici u ( u lai facut ) in fine ,,,, ca garronee putea sal faca el dar noi am fost de acord sal facem pt el SI RECUNOASTE !!!! Neutral --[[ -SUCKER- ]]--
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Empty
MesajSubiect: Re: ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa   ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa Icon_minitime

Sus In jos
 
ce dracu faceti maaaaaaaaaaaa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea Oana2.malware-site.www :: Forum General :: Discutii Generale-
Mergi direct la: